Hakkımızda

GARDEN OF SUN

Didim şehir merkezine 7 km ve Altınkum sahiline 1 km uzaklıkta konumlandırılan otelimiz 2006 yılında faaliyete geçmiştir. Toplam 245 oda 650 yatak kapasiteli Garden Of Sun Hotel; lobby ve resepsiyonu, restaurant ve barları, konferans salonları, açık ve kapalı havuzları, çocuk havuz ve kaydırakları ile birlikte siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir.

Dünyaca ünlü Altınkum plajına yürüme mesafesinde yer alan otelimiz her şey dahil seçkin bir konaklama imkanı sunuyor. Rahatınız ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her detayın düşünüldüğü Garden Of Sun Hotel’de 5 yıldızlı otel konforunu yaşayacağınız unutulmaz bir tatil sizi bekliyor!

Otel Bilgisi

Genel Bilgilendirmeler

Kaydıraklar çocuk havuz kısmında bulunmakta olup 12 yaş ve altı misafirlerin kullanımına sunulur

Garden Of Sun Hotel odalarına giriş, saat 14.00’ten itibaren başlar ve Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00.dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır

Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesislerde verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlayıp, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü öğle yemeği ile son bulur.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi biri otelden erken ayrılırsa ücret iadesi yapılmaz.

Yasa gereği odalarımızda ve otel geneli kapalı alanlarda sigara içilememektedir.

Vizyonumuz

Kaliteli hizmet için sürekli iyileştirme ve geliştirme yönünde çözümler üretmek ve bölge çapında alanında bir marka ve lider olmak.

Kişi ve kurum olarak ulusal ve uluslararası kanunlara uygun, bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden asla ödün vermeden, konuklarımıza ve çalışanlarımıza saygılı, açık, dürüst ve en yüksek kalitede konaklama imkanları sunmak

Misyonumuz

Koşulsuz misafir memnuniyetini sağlarken yenilikçi ve girişimci yaklaşımımız ile bulunduğumuz bölgede turizm sektörünün, ülke ve çevre ekonomisinin gelişmesine katkı sağlamaktır.

Kanuni, bilimsel, vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir bir konaklama hizmeti sunmak.

Sürekli eğitim, ölçme, iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi, yenilemeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermektir

Kalite Politikamız

  • Koşulsuz misafir ve uygun çalışan memnuniyeti ile ISO standartları esas alınarak oluşturulan Uluslararası akredite edilmiş Kalite Yönetim Sistemimiz ile “Konukların ve çalışanların memnuniyetine” odaklı hizmet anlayışını oluşturmak.
  • Kirliliği kaynağında önlemek, geri dönüşüme önem vermek ve tüm çalışanlarımızda çevre duyarlılığı oluşturmak.
  • Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak, iş kazası ve meslek hastalıklarını önlemek için; İSG risklerini belirlemek ve riskleri azaltacak tedbirleri almak.
  • Sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmaları kullanarak örnek bir yönetim ve işletim sistemi kurmak.
  • Tüm çalışanlarımızın tam katılımı ile kendimizi sürekli eğitmek ve geliştirmek.

VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERİ ULUSLARARASI STANDARTLAR OLAN ISO 9001:2015, HACCP VE ISO 10002 DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞTİRMEYİ VE GELİŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDERİZ.

Sertifikalar

Şikayet Yönetimi

GARDEN OF SUN HOTEL ŞİKAYET YÖNETİMİ POLİTİKASI
Her eleştiri bizim için bir armağandır.’
GARDEN Of Sun Hotel, benimsediği misyonu doğrultusunda yenilikçi ve girişimci yaklaşımı ile koşulsuz misafir memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.
Garden Of Sun Hotel, misafirlerinin memnuniyeti için işine her gün misafirlerinin gözüyle bakmaktadır. Yenilikçi, yaratıcı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile sürekli ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanmaktadır.
ISO standartlarını esas alarak, oluşturduğu kalite Yönetim Sistemi ile misafirlerinin ve çalışanlarının memnuniyetine odaklı hizmet anlayışını benimseyen bir yönetim ve işletim sistemi kullanmaktadır.
Bu doğrultuda siz misafirlerimizin şikâyet, memnuniyet ve önerilerini;
dinlemek,
misafirlerimizin gözü ile bakabilmek,
araştırmak,
hızlı ve etkin çözüm üretmek,
iyileştirmek ,
verimliliğini ölçmek,
misafire geri bildirimde bulunmak,
misafir şikayetini memnuniyete dönüştürmek,
şikayet yönetim politikamızın uygulama aşamalarıdır.
Misafirlerimizin her türlü eleştirisi biz Garden Of Sun Hotel için birer armağandır.
Çünkü sizler bizim için özelsiniz.

VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLERİ ULUSLARARASI STANDARTLAR OLAN ISO 9001:2015, HACCP VE ISO 10002 DOĞRULTUSUNDA GERÇEKLEŞTİRMEYİ VE GELİŞTİRMEYİ TAAHHÜT EDERİZ.

Kariyer

Tüm çalışanlarımız ile konuklarımızın aile ortamında hoş tatil geçirmelerini sağlamak gayesi ile Didimde ki eviniz siz misafirlerimizi bekliyor olacak!